Jak zmotywować‡ się do odchudzania i inne pytania. Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące odchudzania z Vi.

1. Jak zmotywować‡ się do odchudzania?
2. Jak przygotować‡ koktajl ViShape?
3. Jak zmotywować‡ się do ć‡wiczeń„?
4. Jak zacząć‡ odchudzanie?
5. Czy z Vi-Shape Nutritional Shake Mix można robić‡ tylko koktajl do picia czy można go używać‡ w jakiejś innej formie?
6. Co daje bycie promotorem Vi?
7. Czy stosując Vi-Shape Nutritional Shake Mix mogę jeść‡ normalne posiłki?
8. Czy koktajl Vi-Shape Nutritional Shake Mix dostępny jest w jednoporcjowych saszetkach?
9. W czasie stosowania diet czuję się osłabiona i apatyczna. To skutecznie zniechęca mnie do odchudzania. Czy przy stosowaniu produktów Vi jest podobnie?
10. Ile kosztuje koktajl Vi-Shape Nutritional Shake Mix?

Odpowiedzi:

 1. Jak zmotywować‡ się do odchudzania?
  Motywacja do odchudzania jest różna u różnych osób. Dla jednych będzie to zbliżające się lato i perspektywa wyjścia na plażę, dla innych dolegliwości związane z nadwagą, jeszcze dla innych podniesienie sprawności fizycznej. Każda motywacja jest dobra! Co jednak zrobić‡, aby na chęciach się nie skończyło? Dobrym sposobem jest znalezienie osób, które są w podobnej sytuacji, czyli też chcą pozbyć‡ się zbędnych kilogramów.
  Możesz to zrobić‡ na 2 sposoby:
 • podjąć‡ rzucone przez kogoś wyzwanie(Vi Challenge) i wspólnie zacząć‡ stosować‡ produkty Vi, jednocześnie choć‡ trochę zwiększając swoją aktywność‡ fizyczną (na początku mogą to być‡ nawet tylko spacery, nie musisz biegać‡ w maratonach   )
 • rzucić‡ wyzwanietrzem swoim znajomym i wspólnie zacząć‡ odchudzanie. Ten sposób ma tę dodatkową zaletę, że jeśli sam zaczniesz stosować‡ zestawy produktów Vi zachęcisz 3 inne osoby do przystąpienia do programu, od drugiego miesiąca stosowania, możesz mieć‡ produkty dla siebie za darmo! 3 for free!

Zyskujesz zdrowie i poczucie spełnienia marzeń„. Czy taka motywacja Ci wystarczy?


 1. Jak przygotować‡ koktajl ViShape?

  Koktajl Vi-Shape Nutritional Shake Mixjest bardzo łatwy w przygotowaniu i możesz go zrobić‡, gdziekolwiek jesteś. Wystarczy 250 ml mleka, jogurtu (najlepiej naturalnego), wody czy soku.
  W domu możesz przygotować‡ koktajl przy pomocy miksera lub po prostu wymieszać‡ go łyżeczką, poza domem możesz wsypać‡ proszek do butelki, zakręcić‡ ją i wstrząsnąć‡.
  Warto również spróbować‡ koktajlu z dodatkami smakowymi Vi-Shape Mix-Ins lub zmiksowanymi świeżymi bądź mrożonymi owocami.
 2. Jak zmotywować‡ się do ć‡wiczeń„?
  To pytanie pojawia się równie często jak „Jak zmotywować‡ się do odchudzania?”. W procesie odchudzania ważna jest dieta oraz aktywność‡ fizyczna. Sukces w odchudzaniu zależy jednak w 80% od diety i w 20% od ćwiczeń„ fizycznych. Aktywność‡ fizyczna nie musi jednak polegać‡ na katorżniczych treningach – na początku postaraj się robić‡ cokolwiek, to co akurat lubisz – mogą to być‡ na przykład spacery. Stopniowo, tydzień„ po tygodniu, zwiększaj wysiłek fizyczny, aby się nie zniechęcić‡ na początku. W ten sposób aktywność‡ fizyczna stanie się Twoim nawykiem i po jakimś czasie trudno Ci będzie bez niej funkcjonować‡.

Pamiętaj: odpowiednie odżywianie (nie głodówki, nie monodiety) + aktywność‡ fizyczna dostosowana do Twoich możliwości = sukces w odchudzaniu!

 1. Jak zacząć‡ odchudzanie?
  Najczęściej zadawanym pytaniem jest „Jak zmotywować‡ się do odchudzania?”. Jednak jeśli zastanawiasz się, jak zacząć‡ się odchudzać‡, wstępny etap motywacji do odchudzania masz już za sobą. Gratulacje!

Przede wszystkim zastanów się, jaki jest Twój cel. Ile kilogramów powinieneś stracić‡, ile chciałbyś stracić‡. Nawet jeśli masz dużą nadwagę, wyznacz sobie na początek realny i w miarę łatwo osiągalny cel, np. utratę 5 kg w ciągu 3 miesięcy. Możesz to zrobić‡ podejmując wyzwanie z Project10 lub z 90-day Challenge z Body by Vi. Jeśli cel osiągniesz (a na pewno Ci się to uda), zyskasz dodatkową motywację do odchudzania. W kolejnych miesiącach możesz wyznaczać‡ sobie kolejne cele. Pamiętaj, że najskuteczniej jest pozbywać‡ się zbędnych kilogramów powoli, bez głodówek, bez utraty energii życiowej i finalnie bez efektu jo-jo. To gwarantują Ci produkty Vi.

 1. Czy z Vi-Shape Nutritional Shake Mix można robić‡ tylko koktajl do picia czy można go używać‡ w jakiejś innej formie?
  Vi-Shape Nutritional Shake Mix jest pyszny jako koktajl, ale może też być‡ stosowany jako dodatek do innych, głownie deserowych, potraw, np. ciast, ciasteczek, muffinek. Przepisy na zdrowe, proteinowe słodkości prezentujemy na naszym fan page’u na Facebook’u:Idealna sylwetka – Body by Vioraz na Google+: Idealna sylwetka – Body by Vi
  Już wkrótce w Polsce dostępne będą kolejne produkty z gamy Vi, np. niesłodkie, chrupkie przekąski, które mogą stanowić‡ świetny dodatek do sałatek.
  Jeśli masz swoje pomysły na przepisy z użyciem produktów Vi, zachęcamy do dzielenia się nimi na FB Idealna sylwetka – Body by Vi i G+ Idealna sylwetka – Body by Vi .
 2. Co daje bycie promotorem Vi?
  W największym skrócie:
 • nieograniczone możliwości zarabiania pieniędzy
 • możliwość‡ pomagania ludziom w osiągnięciu wymarzonej sylwetki

Pamiętaj jednak, że bycie promotorem Vi to również obowiązki. Musisz znać‡ bardzo dokładnie produkty Vi i rozmawiać‡ z ludźmi, odpowiadając na pytania typu „Jak zmotywować‡ się do odchudzania?”, „Jak zwiększać‡ swoją aktywność‡ fizyczną”, „Czym jest zdrowy styl życia?”. Takiej pomocy będą oczekiwać‡ od Ciebie klienci.

Jeśli chcesz dowiedzieć‡ się więcej, przeczytaj WSPÓŁPRACA Z Vi.

 1. Czy stosując Vi-Shape Nutritional Shake Mix mogę jeść‡ normalne posiłki?
  Jeśli chcesz schudnąć‡, koktajl Vi-Shape Nutritional Shake Mix powinienzastąpić‡Ci 2 Twoje dotychczasowe posiłki w ciągu dnia. Pozostałe posiłki możesz jeść‡ normalnie, choć‡ oczywiście dobrze by było, gdyby były to posiłki w miarę zdrowe. Na przykład, jeśli do tej pory spożywałeś 4 posiłki w ciągu dnia (śniadanie, drugie śniadanie, obiad i kolację), śniadanie i kolację możesz zastąpić‡ koktajlami Vi-Shape Nutritional Shake Mix. Zapoznaj się z zestawem SHAPE KIT.

Jeśli chcesz zbudować‡ beztłuszczową masę mięśniową, koktajl Vi-Shape Nutritional Shake Mix powinieneś spożywać‡ jako dodatkowy posiłek przy zachowaniu dotychczasowej aktywności fizycznej lub zwiększeniu jej.

Jeśli chcesz utrzymać‡ dotychczasową formę i prowadzić‡ aktywny tryb życia, koktajl Vi-Shape Nutritional Shake Mix powinien zastąpi懠Ci 1 posiłek w ciągu dnia. Zapoznaj się z zestawem BALANCE KIT.

 1. Czy koktajl Vi-Shape Nutritional Shake Mix dostępny jest w jednoporcjowych saszetkach?
  Tak, koktajl Vi-Shape Nutritional Shake Mix jest dostępny zarówno w dużych opakowaniach jak i małych saszetkach, do spożycia na jeden posiłek. To praktyczne rozwiązanie, jeśli jesteś poza domem czy w podróży. Wystarczy wymieszać‡ zawartość‡ saszetki z 250 ml mleka, wody, jogurtu naturalnego lub soku i zdrowy, pełnowartościowy posiłek jest gotowy! Smacznego!
 2. W czasie stosowania diet czuję się osłabiona i apatyczna. To skutecznie zniechęca mnie do odchudzania. Czy przy stosowaniu produktów Vi jest podobnie?
  Jeśli często zadajesz sobie pytanie: „Jak zmotywować‡ się do odchudzania?”, to niewątpliwie apatia i osłabienie w czasie odchudzania jest skutecznym demotywatorem. Nie musisz się jednak tego obawiać‡, odchudzając się z Vi. Produkty ViSalus dostarczają wszystkich niezbędnych składników pożywienia: wysokojakościowego białka, węglowodanów, witamin i soli mineralnych przy niewielkiej liczbie kalorii –skład koktajlu Vi-Shape Nutritional Shake Mix. Takimi pełnowartościowymi koktajlami zastępujesz 2 dotychczasowe posiłki w ciągu dnia. Pozostałe posiłki jesz normalnie. Dzięki temu nie czujesz głodu, możesz normalnie pracować‡, uczyć‡ się i ćwiczyć‡.

Jak zmotywować‡ się do odchudzania i inne pytania – tu znajdziesz odpowiedź!

Jeśli masz jakieś inne pytania, skontaktuj się ze mną!

 1. Ile kosztuje koktajl Vi-Shape Nutritional Shake Mix?
  Produkty Vi są sprzedawane w zestawach, więc najłatwiej jest przeliczyć‡ koszt na jeden koktajl. W zależności od zestawu i aktualnego kursu. Jeden koktajl Vi-Shape zastępujący pełnowartościowy posiłek kosztuje od 7,30 do 8,00 zł. Jest to niższa cena niż za posiłek w barze.

Jeśli więc zastanawiasz się, jak zmotywować‡ się do odchudzania, pomyśl o względach ekonomicznych. Włączenie do Twojej diety produktów Vi sprawi, że Twoje odżywianie może być‡ tańsze niż dotychczas.