JAK KUPIƇ PRODUKTY VI?

  1. Wejdź na stronę jacekdabrowski.bodybyvi.com
  2. Kliknij zielony przyciskPrzyjmuje wyzwanie Challenge / zostań„ Klientem
  3. Wybierz kraj i język
  4. Po wyświetleniu nowego okna zapisz się jako nowy klient, wypełniając dane rejestracyjne
  5. Wybierz cel wyzwania: schudnij lub popraw kondycję
  6. Wybierz zestaw, który najbardziej pasuje do Twojego celu lub…
  7. Jeśli chcesz zamiast zestawu kupić‡ pojedyncze produkty lub uzupełnić‡ zestaw o dodatkowe produkty, kliknij przyciskZobacz więcej aby osiągnąć‡ cel
  8. Dokonaj wyboru i kliknij zielony przyciskDalej
  9. Uzupełnij dane do wysyłki i płatności i dokonaj zakupu.

Produkty Body by Vi dostępne są jedynie przez internet. Nie możesz ich jednak kupić‡ w ogólnodostępnym sklepie, ale poprzez stronę Promotora Vi.

Dlaczego? Chodzi o to, aby konkretna osoba zapewniała Ci doradztwo i pomoc merytoryczną w osiąganiu Twoich celów. Na każdym etapie swojej drogi możesz zwrócić‡ się do mnie z pytaniami dotyczącymi stosowania produktów Vi, grup challenge€™owych, do których możesz się przyłączyć‡ , aby wspólnie się wspierać‡ i motywować‡ oraz z wszelkimi innymi pytaniami, które Ci się nasuną. Jestem Twoim doradcą, promotorem i wprowadzam Cię w świat Vi.
Możesz również prezentować‡ swoje osiągnięcia oraz pomysły na osiąganie celów na moim facebook’u: Idealna sylwetka – Body by Vi i Google+: Idealna sylwetka – Body by Vi.

W społeczności Vi dzielimy się swoimi spostrzeżeniami, zdjęciami, przepisami na potrawy, do przygotowania których używamy produktów Vi.

Zakupu możesz dokonać‡, używając karty kredytowej lub systemu PayPall. Wybrane produkty przyjadą do Ciebie kurierem w ciągu do 5 dni roboczych od dokonania płatności.
Możesz mieć‡ swój zestaw Vi Challenge Kit za darmo*, jeśli zachęcisz 3 inne osoby do zakupu takich samych zestawów jak Twój €“ program 3 for free. To dodatkowa motywacja do stworzenia grupy challenge’owej Body by Vi. Zachęć‡ innych – możesz zrobić‡ coś dobrego dla siebie, swoich znajomych i innych osób.
Jeśli masz jakieś pytania, pamiętaj, że zawsze możesz się do mnie zwrócić‡.

*od następnego miesiąca, w którym 3 polecone przez Ciebie osoby, dokonają zakupu zestawów.

str1

str3

str5